Nuvola İstanbul – Beşiktaş Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Özel NUVOLA Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Gençlik ve Spor Bakanlığı denetiminde resmi özel kız yurdu lisansı ile hizmet verir. Kurumumuzun, herhangi bir idelojik eğilimi bulunmayıp, kanunda yer alan görev ve sorumluluklarını, Atatürk ilke ve inkılapları kapsamında sürdürür. Öğrencilerimizin, en iyi konaklama deneyimini yaşayabilmesi için, kadromuz; konaklama sektöründe deneyimi bulunan personellerden kurulmuştur. İdari personelimiz ve yurt personelimiz, toplam kalite ilkelerini eksiksiz yerine getirme vizyonuyla; mümkün olan en yüksek standartlarda hizmet vermek için çalışmaktadır.

Nuvola Kız Öğrenci Yurdu, İstanbul’un öğrenci semti olarak tanımlanan Beşiktaş – Çarşı konumundadır. Şehrin her noktasına kolay erişilebilen kurumumuz, aynı zamanda yüksek güvenlik özelliklerine sahiptir.

Öğrencilerimizin konforu ve gereksinimlerinin eksiksiz şekilde karşılanabilmesinin, çağın gereksinimlerine ayak uydurmaktan geçtiğini biliyoruz. Buna yönelik olarak, yurdumuzun fiziki ortamını ve güvenlik özelliklerini düzenli olarak yenileyip iyileştiriyoruz.

Farklı oda seçenekleri ile seçim imkanı sunduğumuz öğrencilerimize, her oda tipinde en iyi hizmeti vermek için çalışıyor ve genel hizmet standartlarında oda türüne bağlı olarak değişiklik yapmıyoruz.

Ciddiyetle samimiyiz

Nuvola olarak, birinci ilkemiz; işimizi ciddiye almak ve en iyisine ulaşmaya çalışmaktır. Bu yolda, maliyetleri önemsemez, “mümkün olan en iyi” için, samimiyetle çalışırız. Sahip olduğumuz kurumsal değerlerin bize yüklediği, işimizi ciddiye alma misyonumuza da samimiyetle bağlıyız.

Kurumsal ilkelerimizi, yalnızca daha iyi koşullar için değiştiriyor ve öğrencilerimizi önemsiyoruz. Sizden gelen her geri bildirimi dikkatle değerlendiriyor ve memnuniyetiniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

En iyisi için çalışıyoruz

En iyi yurt olma iddiamız, vizyonumuzun bir parçasıdır. Elbette bu unvanı biz kendimize veremeyiz ancak bunun için size en iyiyi sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bizimle geçireceğiniz zamanın, hayatınızdaki iyi anılar içerisinde yer alması için sizi birer aile bireyi olarak kabul ediyor ve yüzünüzün daima gülmesi için çalışıyoruz.

İstanbul’un en iyi kız yurdu olmak için ve sizin tarafınızdan hep aynı şekilde anılmak için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.

Güvenle geleceğe yürüyoruz

Nuvola, Öğrenci yurdu ruhsatı ile, doğrudan bu amaçla inşa edilmiş bir binaya sahiptir. Binamızın kullanım özellikleri ile birlikte, yurt gereksinimlerine uygun şekilde tesis edilmiş güvenlik özellikleri söz konusudur.

Son deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilen binamız, deprem güvenliği noktasında gerekli koşulları karşılar niteliktedir. Yangın güvenliğinde de betonarme yangın merdiveni, elektronik yangın alarmı donanımı ve yeni nesil yangın kaçış hatları ile üst düzey güvenlik özelliklerine sahiptir.

Yurdumuzun genel güvenliği, 7/24 güvenlik kameraları ile izleme, fiziki güvenlik görevlileri ve tam boy turnike gibi özelliklerle sağlanır. Binamıza, yabancı kişilerin girmesi mümkün olmayıp, öğrencilerimizin giriş çıkışı, elektronik olarak takip edilir.

Kaliteyi tartışmıyoruz

Kalite, Nuvola için öncelik olmaktan öte; bir yol haritasıdır. Kurumumuzun tüm bileşenlerinin, uluslararası standartlarda kalite özelliklerine sahip olması, tüm koşulların önünde gerekliliktir.

Binamızın tek bir tuğlasının döşenmesinden, iş ve işlemlerin yönetimine kadar her noktada toplam kalite ilkelerini kullanıyoruz. Süreçlerimizi hassasiyetle takip ederek, aksaklıklar ortaya çıkmasını engelliyor ve öğrencilerimize kulak vererek, şartları iyileştirmek için gerekli kayıtları alıyoruz.

Bütünüyle elektronik ortamda gerçekleşen idari işlemlerimiz, doğrudan yurdumuz yönetim sistemine bağlıdır. Turnikelerimize entegre olarak çalışan takip sistemimiz, idarenin gerekli bilgilere anlık olarak ulaşmasını sağlar. Aynı şekilde, kurum binamızdaki tüm iş ve işlemler kayıt altına alınır ve sistemin sorunsuz çalışması için şartlar düzeli olarak izlenir.

Özge Polat
Özge Polat
2024-06-20
Bir süredir İstanbul'da yurt araştırıyorum. Açıkçası umutlarımı yitirmeme ramak kalmıştı. Kimisi telefona cevap bile vermiyor, kimisinin burnundan kıl alınmıyor. Bir kaçı ise ev satıyor gibi fiyatlar zikredince, gerçekten İstanbul yazmasın bizim kız demek zorunda kaldım. Instagram'da dolaşırken bu kurumu buldum ve bir kaç gün araştırdıktan sonra bugün aradım. Tüm detayları, bıkmadan usanmadan anlatıp bana tahammül ettiler. İşlerini biliyor ve önemsiyor olduklarından emin oldum. Umarım, ilk intibam kızımın okul hayatı boyunca değişmek durumunda kalmaz. Ancak aldığım enerji, memnun kalacağımızı gösteriyor. Şimdiden teşekkür ederim.
Blues Breaker
Blues Breaker
2024-06-20
Ciddi bir işletme. Temiz ve kalteli olmakla birlikte, ilgililer. Tarzlarını beğendim.
DİCLE DOĞAN
DİCLE DOĞAN
2023-04-12
İstanbul içinde çok fazla yurt baktım ancak içime en çok sinen yer burası oldu. Gerek temizlik gerek güvenlik ve personel açısından. 4 yıl boyunca hiç eve çıkma ihtiyacı hissetmedim. Konumu açısından da şiddetle tavsiye ederim.
ATIF ALIŞIR
ATIF ALIŞIR
2023-04-12
Evladınızı gönül rahatlığıyla yerleştirebilirsiniz.
AYVALIK İPEK EMLAK (Kamil Yorulmaz)
AYVALIK İPEK EMLAK (Kamil Yorulmaz)
2022-11-04
BU SENE KIZIM İPEK YORULMAZ IN ISTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİNİ KAZANMASI SONUCUNDA İSTANBUL KEPÇE BİZ KAZAN HESABI ONLARCA KIZ YURTLARINI TEK TEK VE DEFALARCA ZİYARET ETTİK. AMA NUVOLA KIZ YURDUNDA KIZIMIN KALMASINA KARAR VERDİK. İYİKİDE ÖYLE YAPMIŞIZ. 3 AY OLDU HEMEN HEMEN AYNI CİDDİYETLE VE TİTİZLİKLE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORLAR. ÇOK MEMNUNUZ VE HERKEZE TAVSİYE EDERİM.
Ülkü Aydın
Ülkü Aydın
2022-08-27
Cok güzel
Gülden Gürenç
Gülden Gürenç
2021-10-29
Temiz ve saygı li bir isletme

Depreme Dayanıklı Kız Yurdu

Biz bir aileyiz

Nuvola Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu, sözde değil, gerçek bir ailedir. Tüm hizmetlerimizi en iyi şekilde sunarak, öğrencilerimizin konforunu sağlamak zaten görevimizdir. Biz bunun yanında, hasta olan misafirlerimize gece çorbası da yapmaktan imtina etmez, gerekirse yanlarında kalır ve iyileşmeleri için elimizden geleni yaparız.

Ailenizin sıcaklığı olmasa da ona yakın bir aile hissini size yaşatmak için bekliyoruz. Şimdi odalarımızı inceleyip hemen bizimle iletişime geçerek, ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

bulutlu pembe zemin önünde, bilgisayar ve kitaplardan ders çalışan 2 kız öğrenci görseli. sol üstte nuvola kız öğrenci yurdu logosu