İletişim

Soru, görüş ve önerileriniz için dilediğiniz zaman bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Elektronik posta ve iletişim formu seçenekleri, Fax ve telefon hatlarımız sürekli hizmet vermektedir.

Dilerseniz, WhatsApp hattımız üzerinden anlık mesajlaşma yönetimini de kullanabilirsiniz.

Mesajlarınız ve posta gönderileriniz, mümkün olan en kısa zamanda cevaplanmaktadır.

Adres: Türkali Mah. Behçet Necatigil Sok No:42 Beşiktaş – İstanbul

Telefon: 0 (212) 227 70 40

WhatsApp: 0 (530) 498 63 82

E-posta: info@nuvolakizyurdu.com

İletişim Formu

3 + 3 = ?

Konu ne olursa olsun, bize ulaşın

Öğrencilerimizin ve velilerimizin, herhangi bir konuda bize ulaşmalarını bekliyoruz. Özellikle velilerimizin herhangi bir konuda çekinmeden idaremiz ve rehberlik servisimizle iletişim kurması, kafalarındaki soru işaretlerinin giderilmesi bakımından önemlidir.

Kurumumuza kayıt yaptırmayı düşünenlerin sorularuna cevap vermekten de memnuniyet duyarız. Kurumumuzu ziyaret ederek, fiziki olarak bizi tanıma imkanınız yok ise, bize her sorunuzu çekinmeden sorabilirsiniz.

Bizler, aile bireyi olarak gördüğümüz misafirlerimizin; huzur, güvenlik ve konforunu sağlamak için aileleri ile iletişim halinde olmayı önemsiyoruz.

Etkili iletişimin, kurum ve bireyler arasındaki ilişkiyi iyileştirmesinin yanında, misafirlerin kurum içerisinde huzurla yaşamlarını sürdürmelerinde de büyük önemi olduğunu biliyoruz. Sizlere daha iyi hzimet verebilmemiz için, bu yönde bizimle bağlantıda kalmanızı rica ederiz.

Herhangi bir soru veya sorun halinde, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

ellerini göğsünde birleştirmiş kadın, arkada misafir koltuğu, Atatürk portresi, Nuvola kız yurdu tablosu, Türk bayrağı ve bakanlık arması