ikiye bölünmüş ekranın solunda mor zemin üzerinde "tam kapasiteli etüd odası" yazısı, altında nuvola kız öğrenci yurdu logosu ve sağda önünde bilgisayar bulunan ders çalışan kız öğrenci

Nuvola Kız Yurdu Etüd Odası

Öğrencilik hayatı ile ders çalışmak, birlikte anılır. Dolayısıyla öğrencinin ders çalışmak için uygun ortama sahip olması ile yatacak bir yere sahip olması eş anlamlı sayılabilir. Ancak yatakhanelerin, ders çalışmak için uygun ortamlar olduklarını söylemek doğru olmaz. Eğer tek kişilik bir özel odadan bahsetmiyorsak, diğer konaklayan öğrencilerin haklarını da dikkate alarak, onların herhangi bir eylemde bulunmamalarını bekleyemeyiz. Bu durumda doğal olarak ders çalışma ortamı bozulur.

Sessiz ve olabildiğince uygun donanıma sahip etüd odası gereksinimine bu nedenle büyük önem veriyoruz. Öğrencilerimizin en az evlerindeki dinginlik koşullarına ulaşabilmeleri için onlara etüd alanları sağlıyor ve derslerine en iyi şekilde çalışabilmelerini temin ediyoruz.

Odalarda Çalışma İmkanı Yok mu?

Elbette var. Nuvola Kız Yurdu, tüm oda türü seçeneklerinde; oda içerisinde çalışma imkanı sunar. Ancak etüd odaları, farklı ve ders çalışmak için daha uygun bir ortam olması sebebiyle öğrenciler tarafından sıkça tercih edilir. Biz de bu tercihe kayıtsız kalmayıp, odalarımızdaki çalışma ortamının yanı sıra, çalışma salonları ile ihityaçlara cevap veririz.

Her şey, siz gülümseyin diye

Nuvola Kız Yurdu, yaşam ve öğrenim ihtiyaçlarınızın karşılanması noktasında tüm girişimleri eksiksiz gerçekleştirir. Yurdumuzda, hayatınızı kolaylaştırmak üzerine bir sistem kurduk ve kendinizi iyi hissetmeniz için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

eskize bölünmüş ekranda kareler içerisinde gülümseyen kız öğrenciler ve resmin tam ortasında pembe zemin üzerinde, "her şey siz gülümseyin diye" yazısı

Nuvola ve Nuvola gibi resmi ruhsatı bulunan öğrenci yurtları, herhangi bir konaklama tesisi değildir. Bizler, sürekli konaklayacağınız yurtlarımızın; sizi evinize hissetirmesi gerektiğinin farkındayız.

Öğrenci yurtları otel değildir. Evet, biz otellerin sunabileceği hemen her hizmeti zaten sunuyoruz. Ancak yurt olmanın en önemli özelliği, konakladığınız ortamın size öğrenim ihtiyaçlarınız noktasında da imkanlar sunuyor olmasıdır.

Etüd odası ve çizim odası gibi ortamlar da bunlardandır. Hizmetlerimiz hakkında daha deyatlı bilgi almak için bizi arayabilir veya dilediğiniz zaman yurdumuzun fiziksel ortamını görmek için bizi ziyaret edebilirsiniz.