mor-pembe geçişli zemin üzerinde "yüksek hızlı internet" yazısı. Sol altta nuvola logosu ve sağda yüksek teknoloji temalı sanal gerçeklik gözlüğü takmış kadın görseli.

Yüksek Hızlı İnternet

İnternet, günümüz koşullarında bir estra özellik olmaktan çok bir gereksinimdir. Okul kaydımızı dahi internetten yaptığımız bir döneme, internetin var olmadığı bir ortamdan söz etmek güç…

Ancak her internet yüksek hızlı ve sınırsız değildir. Pek çok Wifi noktasında, ciddi sınırlamalar ve düşük hız durumu söz konusu olduğundan, alt yapı neredeyse işlevsiz olabilmektedir.

Nuvola da ise internet hızı veya sınırı gibi bir sorunumuz yok. Ülkenin en hızlı internet alt yapısına bağlı kurum internetimiz, her katta bulunan yükseltici donanım ile her noktaya eşit hızda ulaşıyor. Nuvola Kız Yurdu Odaları ve ortak alanlarında, maksimum hız sağlanıyor. Hızı gibi, teknik özellikleri de üst seviyede olan internet alt yapımız, tüm öğrencilerimiz aynı anda bağlandığında dahi, verimli hizmet verebiliyor.

pembe geri plan üzerinde, solda wifi kablosu ve üzerinde 1000 mb wifi yazısı. Sağda elinde bilgisayar tutan sevinmiş kız ve altında nuvola logo görseli

Nuvola ile Dünyaya Bağlısınız!

Nuvola Kız Yurdu, dünya ile etkileşim halinde kalmanızı önemsiyor. Hücresel veri kullanmadan, yurt binası sınırlarında olduğunuz sürece, kesintisiz internet kullanmanızı sağlıyoruz. İnternet hizmetlerinde ek bir ücretlendirme veya sınır koymuyoruz. Yalnızca kanunen zorunlu olan, loglama işlemini, 5651 sayılı kanun uyarınca yapıyoruz.

İnternet Kullanımında Sınırlama Var mı?

İnternet hizmeti, devlet tarafından zorunlu kılınan loglama sistemi ile kullanıma sunulur. Bu sistem, Wifi ağını kullananların, kullanımdan doğan tüm sorumlulukların kendilerine ait olacağını kanunen kayıt altına alır. Nuvola, internet trafiğini izlemez. Ancak 5651 sayılı kanun uyarınca kurulu olan alt yapı nedeniyle, ileride doğacak kanuni sorumluluk öğrenciye aittir.

Nuvola Kız Yurdu internet servisini, öğrenim ihtiyaçlarınızı karşılamanız ve iletişim maksadıyla kullanmanız için sunuyoruz. Yasa dışı iş ve işlemlerin tespiti halinde, yurt kurallarının gereği zorunlu olarak yapılıyor. Bunun dışında internet kullanımında herhangi bir sınır söz konusu değildir.

Wifi Her Yerden Çekiyor mu?

Elbette. Nuvola Kız Yurdu binasında çok sayıda yükseltici bulunur ve sinyalin şebekeden geldiği güçle tüm alanlara erişmesi sağlanır. Binamızın hiçbir noktasında çekim sorunu yoktur.

Ailemize Katılın

Siz de şimdi Nuvola Kız Yurdu ailesine katılıp güvenli ve konforlu bir yurtta, tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bizimle iletişim sayfamızdaki kanallardan bağlantı kurun. Öğrenmek istedikleriniz noktasında sizi aydınlatmak için hazırız.