açık büfe kahvaltı yazılı şef görseli arka planda açık büfe bulunuyor sağ altta nuvola kzı yurdu logosu

Açık Büfe Kahvaltı Servisi

Kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Ev koşullarında yapılan kahvaltı ile, sokakta geçiştirilecek bir öğün elbette aynı değildir. Öğrencilerimizin bilişsel kabiliyetlerinin en üst seviyede devam edebilmesi için, besleyici ve doyurucu içerikleri bulunan kahvaltıları her sabah açık büfe kahvaltı biçiminde sunuyoruz.

Nuvola kız öğrenci yurdu açık büfe kahvaltı servisi, belirlenen saat aralıklarında tüm öğrencilerimize sınırsız olarak hizmet veriyor. Bu sayede farklı ders saatleri olan öğrencilerimiz, değişik zaman aralıklarında kahvaltı yapabiliyor.

Hijyenik koşullarda ve nitelikli içeriklerle hazırlanan kahvaltımız, öğrencilerimizin en iyi şekilde beslenebilmesi için sunuluyor.

Güne Açık Büfe Kahvaltı ile İyi Başlayacaksınız

Hafta sonu açık büfesinde, şahane bir güne başlangıç yaparken, hafta içi kahvaltı keyfini peynir çeşitleri ile donatıyoruz. Öğrencilerimiz açık büfe kahvaltısı için kahvaltı mekanları aramıyor ve en iyi açık büfe kahvaltıları sunumuna doğrudan ulaşıyor.

Bizim için iyi kahvaltı, kahvaltı mekanı ve içerikle bütündür. Herkes için kahvaltı yapmak bir ritüelse, sadece pazar günleri değil, her gün İstanbul’un en iyi kahvaltısı bizi bekler. Ferah ve iyi dekore edilmiş yemek salonumuzda, kaliteli ve sağlıklı besinlere ulaşır ve güne çok iyi başlarız.

Bilimsel yöntemlerle hazırlanan beslenme içerikleri

Evrensel standartlara uygun ve beslenme için gerekli içerikleri barındıran kahvaltı çeşitlerimiz, uygun koşullarda besin alımını temin eder. Kullandığımız ürünlerin kalitesi bakımından, en küçük bir endişeye mahal yoktur. Bizler kendimiz tüketmemiz gıdaları öğrencilerimize sunmuyoruz ki, bu noktada oldukça tutucuyuz. Hizmetlerimiz noktasında, kaliteden ödün vermiyoruz.

Besin içeriklerinin çeşitliliğinin yanında, içerik kalitesi bizim için son derece önemli.

  • Protein
  • Vitamin
  • Mineral
  • Amino asitler
  • Karbonhidrat

Oranı, en uygun besin içeriklerini öğrencilerimize sunuyoruz. Elbette kahvaltı içeriklerimiz açık büfe olduğu için, öğrencilerimizi bu bileşenlerin herhangi bir grubuna yönlendirme durumumuz söz konusu olmuyor. Ancak ihtiyaç duyulabilecek tüm besin bileşenlerini eksiksiz biçimde sunarak, erişebilirlik imkanını geliştiriyoruz.

Tek tip beslenmeden uzak ve öğrencinin severek tüketebileceği gıdaları kahvaltı servisinde arz ediyoruz. Bu sayede dengeli beslenmek için en azından kaynaklar temin edilmiş oluyor.

Her damak tadına uygun besin bileşenleri

Herkes her besini beğenmek ve keyifle tüketmek zorunda değildir. Kahvaltı öğününde de çeşitli besin bileşenleri sunularak, farklı damak zevklerine sahip öğrencilerin yeterince beslenmelerinin sağlanmasına yönelik içerikler hazırlanmaktadır.

Öğrencilerimiz, kendi damak zevklerine uygun ve yeterli besine kahvaltı servisimizde kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Ayrıca besin alerjisi bulunan öğrencilerimiz için, özel çözümler de üretebiliyoruz. Zaten yeterince çeşitli olan açık büfe kahvaltı servisimizin yanında, özel gereksinimi olan öğrencilerimize farklı sunumlar da yapabiliyoruz.

Gıda güvenliği ilk önceliğimizdir.

Bize şimdi ulaşıp daha fazla bilgi alabilir ve ailemize katılabilirsiniz. İletişim sayfamızda yer alan kanallardan dilediğinizi kullanabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.