Hangi Oda Tipini Seçebilirsiniz?

ikiye ayrılmış ekranda iki farklı oda ve ortada nuvola kız öğrenci yurdu logosu. Altta, hangi oda tipini seçebilirsiniz? yazısı

Nuvola İstanbul Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimizin rahatı ve güvenliği bizim için her şeyden önemlidir. İstanbul’un kalbinde yer alan yurdumuz, Beşiktaş Çarşı’ya yakınlığı ile bilinir ve her türlü ulaşım kolaylığına sahiptir. Modern donanımlarımız ve yüksek güvenlik tedbirlerimizle öğrencilere sadece bir yurt değil, bir ev sunuyoruz.

Nuvola’da hangi oda tipini seçebilirsiniz? İşte seçenekleriniz:

Tek Kişilik Oda:

 • Konforlu yatak
 • Çalışma masası ve koltuğu
 • Eşya dolabı, komodin
 • Televizyon ve buzdolabı

Bu odalar, bireysel yaşamayı tercih eden öğrenciler için idealdir. Kendi kişisel alanınıza sahip olurken, yurdumuzun sunmuş olduğu tüm olanaklardan da faydalanabilirsiniz.

İki Kişilik Oda:

 • İki adet yatak
 • Çalışma alanları
 • Dolaplar ve diğer depolama alanları
 • Ortak kullanım için televizyon ve buzdolabı

İki kişilik odalar, arkadaşınızla veya yeni tanışacağınız bir oda arkadaşıyla konforlu ve pratik bir çözüm sunar. Sosyal bir ortam arayanlar için bu odalar uygundur.

Üç Kişilik Oda:

 • Üç adet yatak
 • Çalışma masaları
 • Geniş depolama alanları
 • Ortak televizyon ve buzdolabı

Üç kişilik odalar, daha ekonomik bir seçenek arayan öğrenciler için birebir. Hem bütçenizi korurken hem de Nuvola’nın sunduğu konfor ve güvenlikten ödün vermezsiniz.

Dört Kişilik Oda:

 • Dört adet yatak
 • Yeterli çalışma alanı ve depolama
 • Ortak kullanım için televizyon ve buzdolabı

Dört kişilik odalarımız, grup halinde konaklamayı tercih eden öğrenciler için tasarlanmıştır. Ekonomik fiyat avantajının yanı sıra, birlikte yaşamanın getirdiği sosyal ortamı da sunar.

Her oda tipimiz, 24 saat sıcak su, internet, iklimlendirme ve televizyon gibi standart özelliklerle donatılmıştır. Ayrıca, öğrencilerimizin eğitim ve yaşam kalitesini artırmak için sürekli olarak geliştirilen hizmet politikamız kapsamında, her oda tipi için maksimum konfor ve güvenlik sağlanmaktadır.

Yurt seçimi yaparken sadece fiyat ve konfor değil, aynı zamanda güvenlik, ulaşım kolaylıkları ve sosyal imkânlar gibi özellikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Nuvola olarak, tüm bu özellikleri en iyi şekilde sizlere sunmayı amaçlıyoruz. Yurdumuzu ziyaret ederek, siz de Nuvola ailesinin bir parçası olabilir ve öğrencilik hayatınıza değer katabilirsiniz.

Nuvola’nın Resmi Statüsü Nedir?

Nuvola Kız Yurdu; Özel Nuvola, Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu ünvanı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı‘na bağlı olarak hizmet verir. Kurumumuz, tüm resmi protokoller bakımından eksiksiz olup gereksinimler fazlasıyla karşılanmaktadır. Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için bize Nuvola iletişim sayfamızda yer alan kanallardan ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

boğaz köprüsü görüntüsünün önünde, fotoğraf kareleri içerisinde istanbul'dan görseller
yurt yönetim odasının duvarında MEB tablosu var. Sağ tarafta bir kadın bu tabloyu işaret ediyor
geri planda çeşitli yurt ve öğrenci görselleri, ön planda açık kahverengi yazı ve büyük harflerle; "istanbul özel öğrenci yurtları ne kadar yeterli?" yazısı.
geri planda, ders çalışan kız öğrenci yurdu öğrencisi, önce "TL" sembolü ve üzerinde "özel yurt fiyatları" yazısı
Genel Yurt Temizliği Hizmetleri yazısının arkasında, temizlikle ilgili semboller ve elinde faraş tutan bir kadın
Kız Öğrenci Yurdu Sosyal Ortamında Yaşam yazısı altında yurt odasındaki kız öğrencilerin iki adet görseli
yurt ücreti ödeme seçenekleri ana görsel
en iyi öğenci yurdu hangisidir yazısının yanında yurt görseli bulunan resim
Öğrenci Yurtlarında Yemek Servisi Nasıl Yapılır? yazısı gerisinde, yemek yiyen öğrenciler ve yemek tabağı
Kız Yurtlarında Spor Salonu Var Mıdır? yazısı altında yürüyüş bandından yürüyen kızlar
İstanbul'daki özel yurtlar nasıl seçilir?
tepede "kız yurtları" yazılı altında otel gibi mi hizmet verir alt metni bulunan görsel. yarım daire içerisinde nuvola logosu, geri planda oda görseli ve ön planda merak eden çocuk görseli
5 parçaya ayrılmış ekrnaın ortasında daire içerisinde "kız yurtlarında beslenme" yazısı ve altında nuvola öğrenci yurdu logosu. dairenin çevresinde 2 kadın ve yiyecekler.
kız yurtlarında giriş çıkış saateleri yazısı bulunan, en tepede nuvola kız yurdu logosu yer alan tasarım
sportif araçlar ve sporcu kadın görseli üzerine spor neden gereklidir sorusu resmin altında raket, basketbol topu ve sus şişesi gibi temsili semboller yer alıyor
Öğrenci Yurtlarında İnternet Hizmeti Var Mıdır? yazısı gerisinde gülümseyen kız ve internet giren kız görselleri
soldaki yeşil zemin üzerinde, "yurt binalarında deprem güvenliği nasıl kontrol edilir?" yazısı ve altında nuvola kız yurdu logosu. ortada mühendis kadın görsseli ve onun hemen üzerinde nuvola binası görseli
Yurt Binalarının, Diğer Binalara Göre Farkları hakkında merak edilenler temalı, nuvola öğrenci yurduna ait 12 görselin küçük hallerinin yer aldığı tasarım
pembe buruşuk kağıt üzerine Kız Yurdu Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir? yazısı. geri planda ders çalışan öğrenci ve yataktan kalkan öğrenci görseli.
sertifika tasarımı üzernde büyük "yurt ruhsatı" yazısı. Üstte ve ortada Nuvola Kız Yurdu yazıları.
Öğrenci Yurtlarında 24 Saat Güvenlik Bulunmalıdır yazısı altında pembe geri plan ve güvenlik görevlisi
Uygun Fiyatlı Kız Yurdu Seçimi Nasıl Yapılır? yazısı altında yurt görseli ve yurt odasında oturan iki kız öğrenci
Üniversite binasının önünde, baş parmağıyla, onaylama işsareti yapan kız öğrenci görseli. Görsel üzerinde, kalem kutusu, palet ve yola devam yazısı.
Güvenli Konaklama İçin Resmi Öğrenci Yurdu Seçeneklerini Tercih Edin yazısı altında yurt ve yurt odasındaki kız öğrenciler